Garden DecoPracownia

Pracownia

GARDEN DECO to pracownia działająca w branży architektura krajobrazu, która specjalizuje się w projektowaniu ogrodów prywatnych oraz zieleni publicznej. Wiedza, doświadczenie, pasja - to atuty, dzięki którym GARDEN DECO sprawnie i precyzyjnie realizuje wizje osób, które chcą posiadać piękne i wyjątkowe ogrody. Na osi pomysł - projekt - wykonanie pracownia dąży do nowoczesnych rozwiązań, a także gwarantuje niepowtarzalny efekt końcowy realizacji. W swojej pracy GARDEN DECO stawia na indywidualny styl projektowanych i realizowanych ogrodów oraz wysoką jakość oferowanych usług. Pracownia zapewnia rzetelną, profesjonalną konsultację, prowadzoną bezpośrednio z klientem. Dzięki takiej atmosferze, a także przyjaznemu nastawieniu, klient może spełnić marzenia o unikatowym ogrodzie i jednocześnie uczestniczyć w realizacji własnych pomysłów.

Projektowanie

GARDEN DECO oferuje usługi w zakresie:

  • projekty ogrodów i terenów zieleni,
  • projekty zieleni przy budynkach użyteczności publicznej
  • projekty przestrzeni publicznych, parki, place, skwery, zieleńce
  • projekty zieleni przy ciągach komunikacyjnych
  • projekty rewaloryzacji, waloryzacji i adaptacji parków
  • inwentaryzacje zieleni
  • projekty oświetlenia
  • aranżacje tarasów

Projektowane przez GARDEN DECO ogrody są wyrazem artystycznego spojrzenia na przestrzeń. Łączą w sobie zagadnienia z rozmaitych dyscyplin takich jak malarstwo, rzeźba, architektura. Przykładowe obrazy, które również powstają w pracowni GARDEN DECO możecie Państwo zobaczyć w zakładce GALERIA OBRAZÓW. Znajomość ogrodnictwa oraz zasad kształtowania nowoczesnego krajobrazu sprawia, że projektowane przez pracownię ogrody są wyjątkowe w swoim stylu i formie, oddziałują na zmysły swoich użytkowników poprzez zapach, barwę i smak. Projekty ogrodów charakteryzują się oryginalnością. Ich kompozycja stwarza poczucie równowagi i harmonii, a użytkownicy zrealizowanego już ogrodu znajdą w nim wspaniałe miejsce wypoczynku i z przyjemnością będą się rozkoszować jego widokiem popijając kawę na tarasie...

Wykonawstwo

Pracownia współpracuje z firmami specjalizującymi się w wykonywaniu nasadzeń roślinnych, budowie nawierzchni, realizacji obiektów małej architektury (murki oporowe, zbiorniki wodne, fontanny), zakładaniu systemów nawadniających.